Ο άνθρωπος που βρίσκεται πίσω από τους Ξενώνες "Ιωάννης Δ. Κριτικός" & "Ελισάβετ Φωτεινέλη Κριτικού ", η δωρήτρια μας κυρία Ελισάβετ Φωτεινέλη Κριτικού.
Το χαμόγελο σας μας δίνει τη δύναμη να συνεχίζουμε το έργο μας.
Σας ευχαριστούμε που είστε πάντα κοντά μας!
Η Πρόεδρος κυρία Liana Theologou και η Ταμίας του Συλλόγου μας κυρία Lilika Vasilakou , μοιράστηκαν με την δωρητρια μας το κυριακάτικο πρωινό, συζητώντας τις δράσεις και το μέλλον των ξενώνων μας!
![](/web/image/9106/%CE%A6%CE%A9%CE%A4%CE%95%CE%99%CE%9D%CE%95%CE%9B%CE%9B%CE%972.jpg?access_token=02aa491a-0be2-4c31-bf56-b2fdd5b06724)
![](/web/image/9106/%CE%A6%CE%A9%CE%A4%CE%95%CE%99%CE%9D%CE%95%CE%9B%CE%9B%CE%972.jpg?access_token=02aa491a-0be2-4c31-bf56-b2fdd5b06724)