Τιμηθήκαμε με το 1ο Βραβείο για την προσφορά μας στους Ξενώνες "Ιωάννης Δ. Κριτικός" &" Ελισάβετ Φωτεινέλλη Κριτικού". Πρόκειται για μια συλλογική προσπάθεια υποστήριξης των δικαιωμάτων των ασθενών και των φροντιστών τους, τόσο στη στέγασή τους στους Ξενώνες "Ιωάννης Δ. Κριτικός" & "Ελισάβετ φωτεινέλλη Κριτικού¨, χάρη στη δωρεά της κ. Ελισάβετ Φωτεινέλλη Κριτικού, όσο και στην πολύπλευρη στήριξή τους.
Σας ευχαριστούμε πολύ!!
Γιατί η αγάπη νικάει τον φόβο!
![](/web/image/1572/AWARD1.jpg?access_token=27e42d9d-8706-4f9e-b480-328e86b87e21)
![](/web/image/1573/AWARD.jpg?access_token=19717ca6-7c6b-473b-bfe6-c5cde6b3110a)
![](/web/image/1572/AWARD1.jpg?access_token=27e42d9d-8706-4f9e-b480-328e86b87e21)
![](/web/image/1573/AWARD.jpg?access_token=19717ca6-7c6b-473b-bfe6-c5cde6b3110a)
![](/web/image/1572/AWARD1.jpg?access_token=27e42d9d-8706-4f9e-b480-328e86b87e21)