Θερμά ευχαριστούμε όλους όσους συμμετείχαν στην εκλογική διαδικασία και στήριξαν την συνέχεια των Ξενώνων "Ιωάννης Δ Κριτικός" και "Ελισάβετ Φωτεινελλη-Κριτικού", συνεχίζοντας την υποστήριξη σε ογκολογικούς ασθενείς και το υποστηρικτικό τους περιβάλλον!!!
Νέο εκλεγεν ΔΣ Πνοή Αγάπης
2021-2024
Πρόεδρος: Θεολόγου Λιάνα
Αντιπρόεδρος: Πισσάκας Γιώργος
Γενικός Γραμματέας: Καπρίτσου Μάνια
Ταμίας: Βασιλάκου Λιλίκα
Μέλη: Αρδαβάνης Αλέξανδρος
Καρακάση Βίκυ
Λιακοπούλου Πένυ
![](/web/image/8745/%CE%94%CE%99%CE%9F%CE%99%CE%9A%CE%97%CE%A4%CE%99%CE%9A%CE%9F_2022.jpg)
![](/web/image/8745/%CE%94%CE%99%CE%9F%CE%99%CE%9A%CE%97%CE%A4%CE%99%CE%9A%CE%9F_2022.jpg)
Καλή μας αρχή!!!!